Druhy vystoupení

nedved_head_photo_vystoupeni

Trapnomagie
Stand-up comedy magic

Standardní délka tohoto vystoupení je 25-30 minut. Richard Nedvěd v současné době nabízí tři odlišné verze tohoto trapnomagického vystoupení, ve kterém s lehkostí propojuje kouzlení, humor a interakci s publikem tak, aby se diváci maximálně pobavili. Cílovou skupinou je převážně dospělé publikum.

Trapnomagické vystoupení, které u organizátorů akcí patří již několik let k tomu nejžádanějšímu, je určeno pro firemní večírky, plesy, městské i jiné slavnosti, svatby či soukromé narozeninové oslavy. Jedná se o pódiové či parketové kouzelnicko-zábavné vystoupení. Richard Nedvěd představil trapnomagii divákům v roce 2008, když poprvé vystoupil v pořadu “Na stojáka” kabelové televize HBO. V roce 2010 pak s touto formou zábavného kouzlení seznámil divácké publikum v hojně sledovaném soutěžním pořadu “Česko Slovensko má talent” a poté v dalších zábavných televizních pořadech – více se dozvíte zde.

Trapnomagii je možné kombinovat s mikromagií.

Speciální nabídka

Do trapnomagického vystoupení je možné zařadit i váš produkt, s nímž bude během vystoupení Richard Nedvěd pracovat. Další informace obdržíte u manažera.

One Man
Show

One man show je určena převážně pro divadelní prostředí nebo pro kulturní domy s jevištěm. Jedná se o devadesátiminutové kouzelnicko-zábavné představení. Richard Nedvěd se v této show představí jako kouzelník, komik, trapnomág, břichomluvec i klavírista. Předvede to nejlepší ze své dosavadní kouzelnické a bavičské kariéry. V průběhu představení Richard často spolupracuje s publikem, tím se stává tato show interaktivní.

Po představení je v případě zájmu možná autogramiáda.

Mikromagie (neboli také table hopping) je velmi oblíbená forma kouzlení, při níž diváci sledují činnost kouzelníka opravdu zblízka. Délka vystoupení je dle potřeby 30-180 minut. Richard Nedvěd vás pobaví přímo u vašich stolů, mezi kterými prochází a baví nenucenou formou vaše klienty či zaměstnance. Překvapí vás tím, že se už nejedná o jeho trapnomagii, ale o opravdová kouzla se skvělými efekty.

Mikromagii je možné kombinovat s trapnomagií.