5.01. 2021

Nový webovky 💻 Vánoce 🎄 aneb co já na to❓

Drazí čtenáři, je to již nějaké to pondělí a neděle co zde byly staré webovky a vy jste mi psali a volali (což jsem si jen představoval), že byste tu rádi viděli vychytanější, modernější, dokonce i nadčasové webové stránky. Ano, je to tak, mé představy byly scestné a mohu vám nabídnout pouze něco lepšího. Nové trapnostní webovky, které stojí za to vidět min. 10x denně po dobu jednoho dne. Proto si je prosím nastavte jako domovskou stránku místo Seznamu nebo Googlu. Tady se dozvíte ty nejžhavější novinky min. několikrát během pár let.

Dále bych se rád vyjádřil k mému celosvětovému kouzlu, kde všichni namísto 2020 začali psát 2021. Jedná se o “mentalistické trapnokouzlo” vnucení lidem představu, že číslo nula neexistuje, a tak začali psát číslo následující, tedy jedničku.

Současně bych vám rád dodatečně popřál hezké vzpomínky na vaše Vánoce 2020, doufám, že jste pod stromečkem našli, co jste si přáli. Já si přál stojan na stromek a taky jsem ho tam našel. Bezva. Měl bych pro vás ještě jeden tip na super levnej stromek (na příští Vánoce) viz. obrázek.

Seženete ho kdekoliv, kde prodávají světelné řetězy. Tedy už teď vám přeju kouzelný Vánoce 2021 🎄⭐️

Váš a můj Richard Nedvěd